جهت تماس با مدیریت : 09128155776

وام سیم کارت همراه اول بدون ضامن و فوری

وام سیم کارت همراه اول با کدهای 1، 2، 3، 4 و 5 در کمترین زمان

وام یک روزه فوری و بدون ضامن با سیم کارت

وام فوری و بدون ضامن با سیم کارت همراه اول

پرداخت وام یک روزه و بدون ضامن چطور امکان پذیر است؟ در پاسخ به این سؤال باید گفت که وام آزاد شرایط کاملا متفاوتی در مقایسه با وام های بانکی و مؤسسات مالی قرض الحسنه دارد. در این نوع ارائه وام درخواست کننده با ضمانت اموال و دارایی‌های شخصی خود مانند سیم کارت، خودرو و طلا وام دریافت می‌کنید. بنابراین دیگر نیازی به معرفی ضامن کارمند وجود ندارد زیرا دارایی درخواست کننده وام ضامن پرداخت وام خواهد بود. شرایط این وام به این صورت است که با ضمانت گذاشتن سند خودرو، طلا و سکه یا حتی سیم کارت دائمی ۹۱۲ می‌توانید در ازای ارزش مالی کارشناسی شده هر کدام از  این اموال، وام فوری خودرو، وام سیم کارت و یا وام طلا  بدون محدودیت سقف دریافت نمایید. اینگونه وام نوعی از تسهیلات موسسات خصوصی تأمین سرمایه است که توسط مجموعه هایی همچون مجموعه وام فردا ارائه می شود. پرداخت مبلغ وام برخلاف وام‌های بانکی شامل مراحل اداری طولانی و پیچیده نبوده و در کمترین زمان به حساب درخواست کننده وام و یا حساب معرفی شده توسط ایشان واریز میگردد.

وام فوری سیم کارت همراه (وام سیم کارت 0912)

مجموعه وام فردا امکان پرداخت وام سیم کارت را برای دارندگان سیم کارت همراه اول فراهم نموده است. وام سیم کارت وام فردا در کمتر از 30 دقیقه به واجدین شرایط دریافت وام سیم کارت پرداخت میگردد. واجدین شرایط وام سیم کارت باید ساکن تهران بوده و سیم کارت آن ها دارای کد 1 الی 5 باشد. وام سیم کارت تا 90% ارزش سیم کارت به دریافت کننده وام تعلق میگیرد و سیم کارت دریافت کننده به عنوان ضمانت وام سیم کارت است. مجموعه وام فردا با بیش از ده سال سابقه در پرداخت وام سیم کارت فوری و بدون ضامن و همچنین تأمین سرمایه آزاد و با داشتن سرمایه گذاران متعدد در کمترین زمان سرمایه مورد نیاز شما را با پرداخت وام سیم کارت تأمین می نماید. چنانچه برای تأمین سرمایه مورد نیاز علاوه بر سیم کارت همراه اول مالک خودرو و یا آپارتمان هستید میتوانید از وام با سند خودرو و وام با سند آپارتمان نیز استفاده نمایید. ما در مجموعه وام فردا انواع وام فوری بدون ضامن شامل وام با سند خودرو وام با سند آپارتمان و وام طلا را در کمترین زمان ممکن به شما جهت تأمین سرمایه مورد نیاز خود پرداخت میکنیم. نحوه بازپرداخت وام ها به صورت مضاربه و اقساطی بوده که با توجه به شرایط شما مدت بازپرداخت آن منعطف خواهد بود.
تماس با کارشناسان 09126095651

آیا بر روی سیم کارت های همراه اول میشود وام سیم کارت گرفت؟

با توجه به ارزشمند شدن سیم کارت های همراه اول این امکان برای داندگان سیم کارت های همراه اول با کدهای 1 ، 2، 3، 4 و 5 وجود دارد تا برای رفع مشکل مالی خود تا سقف 90% ارزش سیم کارت خود وام بر روی سیم کارت دریافت نمایند. به منظور دریافت وام سیم کارت پس از تماس با کارشناسان ایمن سازان سرمایه و تعیین ارزش سیم کارت با مراجعه به دفتر و عقد قرارداد تا 90% ارزش سیم کارت خود را در کمتر از 30 دقیقه وام دریافت کنید. وام سیم کارت نیاز به هیچگونه ضامن و چک یا سفته جهت تضمین بازپرداخت مالی ندارد و سیم کارت ارزشمند شما ضامن بازپرداخت اقساط آن خواهد بود. وام روی سیم کارت یکی از روش های راحت و آسان برای تامین سرمایه مورد نیاز بوده که در کمتر از یک ساعت مبلغ وام به حساب مالک سیم کارت واریز میگردد. تمامی مراحل دریافت وام در مجموعه وام فردا به صورت رسمی و با عقد قرارداد بوده و مراحل آن در دفتار پیشخوان انجام میگیرد.
09128155776

چرا وام فوری سیم کارت همراه اول بگیرم؟

با توجه به پرداخت وام فوری سیم کارت توسط مجموعه وام فردا دیگر نیازی نیست برای تأمین سرمایه خود اقدام به فروش سیم کارت نمایید بلکه میتوانید از سیم کارت خود استفاده نموده و با ضمانت قراردادن آن وام بگیرید. یکی از مزایای وام سیم کارت این است که برای تامین سرمایه مورد نیاز خود احتیاجی به فروش سیم کارت ندارید و سیم کارت شما ضامن وام سیم کارت دریافتی می گردد و خط در اختیار شما باقی می ماند تا بازپرداخت وام سیم کارت به اتمام برسد و سیم کارت شما از ضمانت وام سیم کارت خارج گردد. وام سیم کارت در کمتر از 30 دقیقه به واجدین شرایط پرداخت و نحوه بازپرداخت آن توافقیست. شما با دریافت وام سیم کارت سرمایه مورد نیاز خود را تامین نموده همچنین سیم کارت را در اختیار دارید تا بازپرداخت آن تمام شود. پس از بازپرداخت مبلغ وام سیم کارت به نام شما بازگرداده شده و از ضمانت خارج میگردد. مدت بازپرداخت وام از یک ماه تا یک سال بوده و در صورت نیاز تمدید مدت بازپرداخت امکان‌پذیر است.

شرایط دریافت وام سیم کارت

جهت دریافت وام سیم کارت مدارک خاصی مورد نیاز نبوده و تنها نیاز است که مالک سیم کارت همراه اول با در دست داشتن کارت ملی و همچنین سیم کارت ۰۹۱۲ خود به دفتر وام فردا مراجعه و مراحل اداری آن را در کمتر از ۳۰ دقیقه به انجام رسانده و وام سیم کارت خود را دریافت نماید. وام سیم کارت به حساب مالک سیم کارت و یا سایر حساب های معرفی شده توسط دریافت کننده وام معرفی میگردد واریز خواهد شد. سریعترین نوع وام قابل پرداخت وام سیم کارت همراه اول بوده که مجموعه وام فردا در کمترین زمان و در همان روز به دریافت کننده وام پرداخت میگردد. از جمله شرایط پرداخت وام روی سیم کارت ۹۱۲ می‌توان به امکان دریافت وام و تسهیلات بلند مدت ۴ الی ۲۴ماهه به اندازه ۱۰۰ درصد ارزش خط بدون نیاز به ارائه چک، سفته و ضامن اشاره نمود. برای این کار کافیست متقاضی ضمن تماس با کارشناسان خط سیم کارت نسبت به ارزش گذاری شماره خود اقدام کند و پس از اعلام مبلغ، در صورت تمایل با در دست داشتن سند سیم کارت به دفتر مجموعه وام فردا مراجعه نماید. طبق قراردادی که بین متقاضی دریافت وام سیم کارت و مجموعه وام فردا بسته می‌شود، خط قیمت گذاری شده به مالکیت و رهن شرکت در می‌آید تا روند قانونی پرداخت آغاز شود. بعد از پرداخت اقساط وام نیز سند سیم کارت به نام دارنده آن بازگردانده می‌شود. امکان پرداخت اقساط وام روی سیم کارت زودتر از موعد مقرر امکان پذیر است و فرد می‌تواند با پرداخت زودتر از موعد تعیین شده، سیم کارت خود را زودتر سند بزند و به نام خود تغییر دهد. همچنین در صورت تمام شدن پرداخت اقساط، اگر متقاضی تمایل داشته باشد، می‌تواند قرارداد دریافت تسهیلات را مجدداً تمدید نماید و دوباره وام دریافت کند. برای تعداد دفعات دریافت وام یک سیم کارت محدودیتی وجود نداشته و می‌توانید به محض اتمام باپرداخت قبلی، درخواست خود را ارسال نمایید.

مزایای دریافت وام سیم کارت

وام سیم کارت دارای مزایای متعددی میباشد که در ذیل برای شما بیان میگردد.
1- استفاده از سیم کارت در زمان دریافت وام سیم کارت
2- دریافت وام سیم کارت تا 90%ارزش سیم کارت
3- دریافت وام سیم کارت در سریعترین زمان ممکن و بدون طی کردن مراحل اداری
4- دریافت مجدد وام سیم کارت پس از بازپرداخت وام سیم کارت قبلی
5- پرداخت وام سیم کارت به حساب معرفی شده توسط شما

آیا وام سیم کارت به من تعلق می گیرد؟

وام سیم کارت هلدینگ ایمن سازان سان سرمایه به دارندگان سیم کارت همراه اول با کدهای 1، 2، 3، 4، و 5 تعلق می گیرد. چنانچه شما از دارندگان سیم کارت های همراه اول با کد های فوق هستید وام سیم کارت هلدینگ ایمن سازان سرمایه به شما تعلق می گیرد.

وام سیم کارت به کدام شهرها تعلق می گیرد؟

وام سیم کارت به دارندگان سیم کارت های همراه اول ساکن استان تهران تعلق می گیرد برای دانستن ارزش سیم کارت خود و میزان وام سیم کارت قابل پرداخت با کارشناسان ما در در تماس باشید

وجه تمایز وام سیم کارت هلیدنگ ایمن سازان سرمایه با سایر موسسات در چیست؟

وام سیم کارت هلدینگ ایمن سازان سرمایه در زمان پرداخت وام بوده که در کوتاه ترین زمان ممکن وام سیم کارت پرداخت می گردد. وجه تمایز دیگر آن امکان بازپرداخت منعطف در بازه های زمانی مختلف به دریافت کنندگان وام سیم کارت است.

میزان درصد سود وام سیم کارت دریافتی چقدر است؟

درصد سود دریافتی وام سیم کارت، متغیر و توافقی بوده و در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با هلدینگ ایمن سازان سرمایه در تماس باشید.

نحوه دریافت وام سیم کارت به چه صورتی هست ؟

جهت دریافت وام سیم کارت، ابتدا با کارشناسان هلدینگ ایمن سازان سرمایه تماس گرفته و پس از دریافت مشاوره میزان وام سیم کارت درخواستی را تعیین و دارایی خود را معرفی می نمایید. پس از ارزش گذاری سیم کارت توسط کارشناسان میزان مبلغ وام سیم کارت دریافتی تعیین و در صورت تمایل با مراجعه به دفتر وام سیم کارت، را در کمترین زمان ممکن دریافت می نمایید.

هلدینگ ایمن سازان سرمایه با نام تجاری وام فردا ارائه دهنده انواع وام سیم کارت با دوره های بازپرداخت منعطف و قابل تمدید این امکان را برای دارنذدگان سیم کارت همراه اول فراهم نموده است تا همزمان با استفاده از سیم کارت با ضامنت قراردادن آن در کمترین زمان ممکن وام سیم کارت مورد نیاز خود را دریافت و پس از بازپرداخت آن سیم کارت خود را از ضمانت وام سیم کارت خارج نمایند. هلدینگ ایمن سازان سرمایه با تسهیل مراحل دریافت وام در کنار شما برای تامین مالی مورد نیاز شما از طریق وام سیم کارت بوده و همواره تلاش نموده با منعطف نمودن بازه های بازپرداخت به دریافت کنندگان وام شرایط مطلوبی را ارئه نماید.

تماس تلفنی با کارشناسان مجموعه وام فردا تماس با کرشناسان از طریق واتساپ آدرس صفحه اینستاگرام مجموعه وام فردا