جهت تماس با مدیریت : 09128155776

دریافت وام با سند خودرو فوری بدون ضامن

دریافت وام روی سند خودرو فوری و در کمترین زمان

وام فوری خودرو

دریافت وام با سند خودرو (وام روی سند خودرو)

وام با خودرو یکی از روش‌های کسب سرمایه فوری در مواقع ضروریست که اگر صاحب خودروی سواری یا سایر خودروها هستید، بهترین شیوه برای دریافت وام با سند خودرو است. اگر نیازمند سرمایه آزاد هستید یکی از راه‌های دریافت این سرمایه، گرفتن وام، به خصوص در کشوری با تورم بالا مثل ایران است. یکی از این راه ها دریافت این وام نیز روی سند خودروی شخصی شما است که اگر سند خودرو به نام خودتان است، در کمتر از یک ساعت می‌توانید معادل ۵۰ الی۶۰ درصد ارزش فعلی اتومبیل خود سرمایه دریافت نمایید. برای فهمیدن ارزش روز خودروی هم می توانید به سایت مجموعه وام فردا مراجعه کرده و با شماره‌هایی که در اختیارتان قرار داده‌ایم تماس بگیرید تا از ارزش فعلی ماشین خود مطلع شوید. دریافت وام با سند خودرو یکی از راحت ترین راه‌های حل مشکل مالی در کمترین زمان ممکن است که نیاز به سند و ضامن ندارد. وام با خودرو راه حلی فوری و آسان برای دریافت وام است . شما می توانید با ضمانت گذاشتن سند خودرویی که مالک آن هستید ، وام با خودرو دریافت کنید. یکی از دلایل پردرخواست بودن این وام این است که هیچ شرایط خاص و پیچیده ایی ندارد و خیلی سریع انجام می شود. کل پروسه دریافت این وام در یک روز انجام می گیرد و مبلغ وام همان لحظه برایتان واریز می شود. مجموعه وام فردا 50 الی 60 درصد ارزش خودرو شما را ، وام فوری و بدون ضامن می دهد. کافیست همین حالا با ما تماس بگیرد و با مراجعه حضوری اقدام به دریافت وام کنید.

آیا بر روی سند خودرو میتوان وام گرفت؟

هلدینگ ایمن سازان سرمایه با نام تجاری وام فردا جهت تسهیل مراحل طولانی دریافت وام و حذف ضامن از مراحل دریافت وام اقدام به پرداخت وام روی سند خودرو با سال ساخت کمتر از ده سال نموده است. در این روش از دریافت وام، گیرندگان وام با ضمانت قراردادن سند خودرو خود و عقد قرارداد رسمی معادل 60% ارزش خودروی خود را وام دریافت می کنند. قابل توجه دریافت کنندگان وام خودرو که سند و پلاک خودرو به نام مالک خودرو باقی میماند .

مزایای دریافت وام خودرو

اولین مزیت وام با خودرو این است که کل مراحل گرفتن این وام ، در یک روز انجام می شود. بعد از بستن قرار دادن ، مبلغ وام به صورت آنی پرداخت می شود. بنابراین وام با خودرو نوعی وام فوری است که در کمترین زمان ممکن وجه وام را برایتان تامیین می کند. مزیت دوم وام با خودرو این است که شرایط خیلی آسان و ساده ایی دارد. شما حتی به یک ضامن هم نیاز ندارد. اگر مدارک و اسناد خودرویتان کامل است ، به راحتی می توانید با سند آن وام دریافت کنید. سومین مزیت را مجموعه وام فردا برایتان ایجاد کرده است. مشخص کردن زمان بازپرداخت و اقساط کاملا با تصمیم شما صورت می گیرد. این فرصت خوبی است که خودتان می توانید زمان و میزان اقساط را بین 4 الی 24 ماه مشخص کنید. از دیگر مزایای وام با سند خودرو می توان به این اشاره کرد که بعد از دریافت وام ، نیازی نیست که خودرویتان را در پارکینگ بگذارید .شما همچنان می توانید از خودروی خود استفاده کنید. ضمانت گذاشتن سند خودرو تنها شرط این وام است .
وام خودرو دارای مزایای متععدی هست که در ذیل برای شما بیان میگردد.
1- استفاده از خودرو در زمان دریافت وام
2- دریافت وام تا 60% ارزش خودرو
3- دریافت وام در سریعترین زمان ممکن و بدون طی کردن مراحل اداری
4- دریافت مجدد وام پس از بازپرداخت وام قبلی
5- پرداخت وام به حساب معرفی شده توسط شما
6- بازپرداخت وام به صورت اقساطی و مضاربه ای با شرایط منعطف

هلدینگ ایمن سازان سرمایه با نام تجاری وام فردا ارائه دهنده وام های متنوع بر روی خودرو با دوره های بازپرداخت منعطف و قابل تمدید این امکان را برای دارنذدگان خودروهای تا ده سال کارکرده فراهم نموده است تا همزمان با استفاده از خودرو با ضامنت قراردادن آن در کمترین زمان ممکن وام مورد نیاز خود را دریافت و پس از بازپرداخت آن سند خودروی خود را از ضمانت خارج نمایند. هلدینگ ایمن سازان سرمایه با تسهیل مراحل دریافت وام در کنار شما برای تامین مالی مورد نیاز شما از طریق وام خودرو بوده و همواره تلاش نموده با منعطف نمودن بازه های بازپرداخت به دریافت کنندگان وام شرایط مطلوبی را ارائه نماید.

تماس تلفنی با کارشناسان مجموعه وام فردا تماس با کرشناسان از طریق واتساپ آدرس صفحه اینستاگرام مجموعه وام فردا