جهت تماس با مدیریت : 09128155776

ســــــــوالات مــــتـــــداول

questions
نحوه بازپرداخت وام های دریافتی به چه صورت میباشد؟

بازپرداخت وام سیم کارت، وام طلا، وام خودرو، وام آپارتمان به صورت مضاربه و اقساطی میباشد. بازه بازپرداخت وام سیم کارت، وام طلا، وام خودرو، وام آپارتمان منعطف و از 4 ماه به بالا بوده و در صورت نیاز قابل تمدید میباشد.

ارائه وام سیم کارت، وام طلا، وام خودرو و وام آپارتمان به کدام شهرها تعلق میگیرد؟

وام سیم کارت، وام طلا، وام خودرو و وام آپارتمان تنها به درخواست کنندگان استان تهران و البرز تعلق میگیرد و هیچگونه وام سیم کارت، وام طلا، وام خودرو و وام آپارتمان به شهرستان های دیگر و استان های دیگر تعلق نمیگیرد.

وجه تمایز هلیدنگ ایمن سازان سرمایه با سایر موسسات در چیست؟

وجه تمایز هلیدنگ ایمن سازان سرمایه با نام تجاری وام فردا با سایر موسسات ارائه دهنده وام سیم کارت، وام طلا، وام خودرو و وام آپارتمان پرداخت وام در کمترین زمان ممکن وبا شرایط دلخواه متقاضی و آسان به همراه قرارداد میباشد.

میزان درصد سود وام دریافتی چقدر است؟

درصد سود دریافتی وام سیم کارت، وام طلا، وام خودرو متغیر و توافقی بوده و در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با هلدینگ ایمن سازان سرمایه در تماس باشید.

نحوه دریافت وام به چه صورتی میباشد ؟

جهت دریافت وام سیم کارت، وام طلا و وام خودرو ابتدا با کارشناسان هلدینگ ایمن سازان سرمایه تماس گرفته و پس از دریافت مشاوره میزان وام درخواستی را تعیین و دارایی خود را معرفی مینمایید. پس از ارزش گذاری دارایی توسط کارشناسان میزان مبلغ وام دریافتی تعیین و در صورت تمایل با مراجعه به دفتر وام سیم کارت، وام طلا و یا وام خودرو خود را در کمترین زمان ممکن دریافت مینمایید.

تماس تلفنی با کارشناسان مجموعه وام فردا تماس با کرشناسان از طریق واتساپ آدرس صفحه اینستاگرام مجموعه وام فردا