جهت تماس با مدیریت : 09128155776

دریافت وام فوری سند آپارتمان

دریافت وام روی سند آپارتمان فوری و در کمترین زمان

وام فوری سند آپارتمان

وام فوری روی سند آپارتمان

با توجه به شرایط اقتصادی و نیازهای مالی پیش بینی نشده امروزه افراد به فکر دریافت وام بر روی سند آپارتمان خود به منظور حل مشکل مالی خود میباشند. فرآیند دریافت وام بر روی سند آپارتمان از طریق بانک زمان بر و گاهی تا دو ماه به طول می انجامد که این امر باعث میشود تامین مبلغ مورد نیاز با دشواری روبرو شود. هلدینگ ایمن سازان سرمایه با نام تجاری وام فردا به منظور تسهیل فرآیند دریافت وام بر روی سند آپارتمان فرآیندی را ایجاد نموده است که در کمتر از یک هفته مبلغ مورد نیاز شما تا سقف 80% ارزش آپارتمان پرداخت مینماید. نحوه بازپرداخت این وام به صورت مضاربه و یا اقساط با بازه های منعطف میباشد.

وام سند آپارتمان به چه کسانی تعلق میگیرد؟

وام سند آپارتمان به مالکین آپارتمان در شهر تهران که دارای سند تک برگ و پایان کار معتبر و همچنین فاقد چک برگشتی و اقساط معوق بانکی میباشند تعلق میگیرد. سال ساخت آپارتمان نباید بالای 15 سال باشد و همچنین سند باید شش دانگ به نام شخص گیرنده وام بوده و هیچگونه مشکل قانونی نداشته باشد. استعلام سند از دفاتر رسمی انجام شده و در صورت بروز مشکل وام به دارنده سند تعلق نخواهد گرفت.

مزایای دریافت وام آپارتمان

وام آپارتمان دارای مزایای متععدی میباشد که در ذیل برای شما بیان میگردد.
1- دریافت 80% ارزش ملک بدون نیاز به فروش آن
2- زمان کوتاه دریافت وام
3- شرایط بازپرداخت اقساطی و مضاربه ای
4- دریافت مجدد وام پس از بازپرداخت وام قبلی
5- پرداخت وام به حساب معرفی شده توسط شما
6- بازپرداخت وام در بازه های زمانی منعطف

انواع وام فوری و بدون ضامن مجموعه وام فردا

توجه داشته باشید که در صورت داشتن دارایی دیگری مانند سیم کارت یا خودرو یا طلا میتوانید با ضمانت قرارادادن آن وام فوری و بدون ضامن دریافت کنید. وام سیم کارت یکی از انواع وام های پرداختی مجموعه وام فردا بوده که میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این وام به صفحه وام سیم کارت مراجعه کنید.

همچنین پرداخت وام با سند خودرو راه حل دیگری برای تأمین سرمایه مورد نیاز شماست. در این نوع وام سند خودروی شما ضامن وام شما بوده و معادل ۵۰ الی ۶۰ درصد ارزش خودروی خود را وام دریافت میکنید. جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید به صفحه وام با سند خودرو مراجعه کنید و در صورت تمایل از این وام بهره مند گردید. وام طلا نیز روشی دیگر در تأمین سرمایه بوده که با ضمانت گذاشتن طلای خود در مجموعه وام فردا معادل ۹۰ درصد ارزش طلای ضمانت گذاشته شده میتوانید وام طلا دریافت کنید. شرایط و مراحل دریافت و خمچنین مدت زمان دریافت وام را میتوانید در صفحه وام طلا مجموعه وام فردا مطالعه و در صورت نیاز از این وام استفاده کنید.

مجموعه وام فردا در کنار شماست تا با ارائه انواع وام فوری و بدون ضامن نیاز مالی و کمبود سرمایه خود را با شرایط بازپرداخت منعطف تأمین کنید.

هلدینگ ایمن سازان سرمایه با نام تجاری وام فردا ارائه دهنده وام های متنوع بر روی سند آپارتمان های با سال ساخت کمتر از 15 سال و دارای پایان کار معتبر در تهران با دوره های بازپرداخت منعطف و قابل تمدید این امکان را برای دارنذدگان ملک فراهم نموده است تا با ضامنت قراردادن آن در کمترین زمان ممکن وام مورد نیاز خود را دریافت و پس از بازپرداخت آن سند آپارتمان خود را از ضمانت خارج نمایند. هلدینگ ایمن سازان سرمایه با تسهیل مراحل دریافت وام در کنار شما برای تامین مالی مورد نیاز شما از طریق وام خودرو بوده و همواره تلاش نموده با منعطف نمودن بازه های بازپرداخت به دریافت کنندگان وام شرایط مطلوبی را ارائه نماید.

تماس تلفنی با کارشناسان مجموعه وام فردا تماس با کرشناسان از طریق واتساپ آدرس صفحه اینستاگرام مجموعه وام فردا